By Holly Lebowitz Rossi
June 06, 2013

Darling also said that the lollipops, which cost $10 for 4 pops, sold "a few thousand dollars' worth" on the first day after the product launched.

Image: Child eating lollipop, via Lollyphile.com

Advertisement


Comments

Be the first to comment!